
Duża interaktywna lalka Baby Anabelle. 4 dodatkowych akcesoria, funkcje: płacze, siusia, ssie smoczek, mruga oczami i inne, producent; Zapf Creation.
- Największa lalka z linii Baby Anabelle - 43 cm
- Funkcji: pije, siusia do nocniczka, siusia w pieluszkę, płacze, śpi, ssie smoczek
- 5 dodatkowych akcesoriów: smoczek, butelka do karmienia, zawieszka, śliniaczek, pieluszka
WIĘCEJ O PRODUKCIE
Duży dzidziuś baby Anabelle. Lalka ubrana jest w różowe body i różową czapeczkę. Lalka potrafi siusiać w pieluszkę i do nocniczka, trzeba ją wcześniej napoić wodą z butelki. Można też dzidziusia nakarmić kasztą.
Inną, bardzo atrakcyjną funkcją jest umiejętność płaczu prawdziwymi łzami. Aby "doprowadzić lalkę do łez" również należy ją napić i nacisnąć symbol serduszka umieszczony na brzuszku zabawki, wówczas z oczu dziewczynki popłyną prawdziwe łzy - efekt niezwykle realistyczny. Lalka potrafi mrugać oczami. Po położeniu zabawki na plecach zamyka ona powieki z długimi rzęsami - zapada w sen.
Rączki i nóżki są ruchome.
PARAMETRY TECHNICZNE
- wysokość lalki: około 43 cm
- wymiary opakowania: 39 x 30 x 20 cm
- sugerowany wiek dziecka: 3+
- producent: Zapf Creations
- kod EAN: 4001167794401
- kod producenta: 116716
NIE KOPIUJ!
- opis chroniony jest prawami autorskimi, kopiując bez pozwolenia, kradniesz
- jeśli wykryjemy skopiowany opis, obciążymy cię wynagrodzeniem za używanie tego, do czego nie miałeś prawa