Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kiedy powstał sklep bajkownia.pl (wcześniej pod nazwą mojulubionybohater.pl)

W 2011 roku, kiedy na rynku było już wiele sklepów z zabawkami dla dzieci, ale żaden z nich nie traktował bohatera bajkowego priorytetowo. Do 2018 roku nosiliśmy nazwę Mój Ulubiony Bohater (domena mojulubionybohater.pl)

 

Dlaczego powstał sklep bajkownia.pl

Znając i rozumiejąc dziecięce zainteresowania skupione bardzo często wokół bajek wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci znajdą swoich ulubionych bohaterów bajkowych bez konieczności przeszukiwania sieci.

 

Oferta sklepu

Skatalogowanie produktów według bohatera bajkowego ma służyć zarówno rodzicom jak i dzieciom, również tym, które nie potrafią jeszcze czytać. Bogata grafika postaci pozwala z łatwością poruszać się po stronie w poszukiwaniu wymarzonej zabawki. Oferta zawiera zarówno produkty z bajek współczesnych - hitów, jak i z klasycznych.

 

Budowanie więzi z bohaterem bajkowym

Mając na uwadze dobro dziecka, oferta sklepu została wzbogacona o książeczki i kolorowanki. Wszystko po to, aby zabawka, którą podarujemy dziecku nie była tylko przez chwilę w centrum zainteresowania. Zestaw: zabawka + książka potrafi zdziałać cuda. Często sprawia, że dziecko tak bardzo zainteresuje się tematem, iż na długo bohater bajkowy staje się nieodłącznym towarzyszem zabaw.

 

Dzieciństwo powinno być jak bajka - nasze motto

To idea, która przyświecała nam przy tworzeniu sklepu. My, dorośli, mamy być reżyserami tej bajki, potrzebujemy więc wyczucia chwili, mądrości, empatii, wiedzy, cierpliwości i... statystów. Statyści, to bohaterowie bajkowi. Dobierając ich mądrze można wyczarować dla swoich dzieci mnóstwo przyjemnych chwil, które na zawsze pozostaną miłym wspomnieniem z dzieciństwa.

 

Zaproszenie

W imieniu załogi sklepu, zawsze gotowej by Państwu pomóc, zapraszam serdecznie na udane zakupy!

 

Martyna Szczepańska

Założyciel i właściciel sklepu bajkownia.pl

 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in