Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, najprawdopodobniej masz problem z zamówionym produktem lub nie jesteś z niego zadowolony i chciałbyś dokonać zwrotu. Przede wszystkim - nie denerwuj się, jesteśmy po to, aby pomóc! Nasza firma zna i szanuje Twoje prawa. Skorzystaj z poniższych wskazówek i zwróć produkt w ramach odstąpienia od umowy bądź złóż reklamację.

  

Zwrot

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 

 

Jak liczyć termin od odstąpienia od umowy - 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

 

Poinformuj nas o zamiarze odstąpienia od umowy. Możesz to zrobić pisząc wiadomość na adres kontakt@mojulubionybohater.pl lub wysyłając pismo pocztą. Nie wiesz co powinno zawierać oświadczenie o odstąpieniu od umowy? Skorzystaj z naszego formularza.

 

Ile będzie kosztował Cię zwrot towaru - Ty decydujesz o wyborze przewoźnika odsyłając towar i Ty ponosisz koszt zwrotu. Niezależnie od tego zwrócimy Ci wartość odesłanego towaru i koszt jego dostarczenia z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas.

 

Kiedy otrzymasz zwrot pieniędzy - niezłocznie, nie później jednak niż przed upływem 14 dni od momentu poinformowania nas o zamiarze zwrotu, wcześniej jednak musimy otrzymać od Ciebie zwracany towar. Na wysłanie towaru masz 14 dni od momentu poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

 

Co jeśli odsyłasz rozpakowany produkt - jeżeli rozpakowanie było konieczne, aby ocenić charakter produktu, sposób funkcjonowania i inne cechy, nic nie szkodzi. W sytuacji, gdy działania takie były zbędne możemy pomniejszyć zwracaną kwotę o spadek wartości nieprawidłowo używanego produktu.

 

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w regulaminie sklepu.

 

Jak w praktyce dokonać zwrotu

  • pobierz formularz i wypełnij go, nie zapomnij o podpisie
  • zapakuj zwracaną rzecz, dołącz paragon i wypełniony formularz zwrotu (jeśli nie masz drukarki, możesz napisać pismo odręcznie)
  • odeślij na adres: PRO-KIDS Martyna Szczepańska, ul. Puławska 36 bud. 6 lok. 304, 05-500 Piaseczno

  

Reklamacja

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Ciebie odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.

W przypadku stwierdzenia wady towaru przysługuje Ci uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru. 

 

Co możesz zrobić jeśli zakupiony produkt okaże się wadliwy

  • złożyć oświadczenia o żądaniu obniżenia ceny
  • żądać wymiany towaru na wolny od wad
  • żądać usunięcia wady
  • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy, gdy wada jest nieistotna

 

Niezwłocznie ustosunkujemy się to Twojego oświadczenia, nie później jednak niż przed upływem 14 dni. Poinformujemy Cię wówczas o dalszym postępowaniu.

 

Po uznaniu reklamacji dostosujemy się do Twoich oczekiwań wyrażonych w formularzu reklamacyjnym, a jeśli nie będzie to możliwe, wymienimy wadliwy produkt na nowy.

 

Jeśli wymiana okaże się niemożliwa do zrealizowania, zwrócimy Ci pieniądze. W przypadku uznania reklamacji zwrócimy także koszty poniesione w związku odesłaniem do nas reklamowanego towaru. 

 

Jak w praktyce złożyć reklamację

  • pobierz formularz reklamacji i wypełnij go, nie zapomnij o podpisie
  • zapakuj zwracaną rzecz, dołącz paragon lub fakturę i wypełniony formularz zwrotu (jeśli nie masz drukarki, możesz napisać pismo odręcznie)
  • odeślij na adres: PRO-KIDS Martyna Szczepańska, ul. Puławska 36 bud. 6 lok. 304, 05-500 Piaseczno 

 

Zagadnienie rękojmi jest bardzo złożone dlatego, aby rozwiać wszelkie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem cywilnym i stronami UOKiK oraz organizacji konsumenckich opisujących szczegółowo Twoje uprawnienia.

 

Skomplikowane przepisy nie oznaczają jednak, że masz przed sobą problem nie do rozwiązania. Nasza firma szanuje Twoje prawa, więc informacje, które znajdziesz w wyżej wymienionych źródłach będą miały zastosowanie w zakresie umów z nami.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in