Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Świnka Peppa

Filtruj według

Świnka Peppa

 Peppa to mała, rozbrykana i przede wszystkim ciekawska świata bohaterka serialu dla dzieci. Jakiś czas temu jej perypetie można było śledzić, oglądając popularną Wieczorynkę. Ulubioną rozrywką Świnki Peppy jest bieganie po okolicznych błotniskach i jedzenie czekoladowych ciasteczek.

Rodzina i przyjaciele Peppy

Peppa nie mieszka oczywiście sama na swoim błotnisku. Wręcz przeciwnie - ma ona rodziców, rodzeństwo i przyjaciół. W związku z tym, że jest jeszcze małą świnką, często wprowadza chaos w okolicy. Na szczęście jej kochający rodzice i przyjaciele uczą ją podstawowych zachowań w społeczeństwie. Przedkładają się one na aspekt wychowawczy bajki.

Ciekawostki 

Jak dobrze wszystkim wiadomo, świnka Peppa jest jeszcze małą świnką. Czy jednak wiecie, ile ma dokładnie lat? Odpowiedź brzmi - pięć.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, świnka Peppa ma rodzeństwo czy jednak wiecie, ile lat ma jej braciszek? Odpowiedź brzmi - dwa.

Producenci serialu wyprodukowali nieco ponad 200 jego odcinków, które zresztą można było oglądać w TVP. Czy pamiętacie, jak nazywał się pierwszy z nich? Odpowiedź to "Zabawy w błocie".

Jeśli oglądacie Świnkę Peppę, to pewnie doskonale wiecie, ile trwa jej jeden odcinek? Tak, to pytanie było bardzo proste - zaledwie 5 minut.

Czy wiecie, do kogo głównie jest skierowana Świnka Peppa? Bajka ta jest przeznaczona głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wpływa na to prosta (aczkolwiek również edukacyjna) treść a także krótkie, łatwe do zapamiętania odcinki.

Kilka słów o naszych zabawkach

Powiązane z Peppą produkty w naszym sklepie kierujemy głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze zabawki gwarantują doskonałą i bezpieczną zabawę - dostosowaliśmy je do wieku dzieci korzystających z nich.

W naszej ofercie posiadamy również szereg zabawek o charakterze edukacyjnym, które wprowadzą dzieci w podstawowy wymiar wiedzy na etapie przedszkolnym.

A jeśli są Ci bliskie motywy z innych, mniej lub bardziej popularnych bajek, koniecznie zajrzyj na inne podstrony naszego sklepu.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in