Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Liczba elementów

  Świnka Peppa 

  Pokazano 1 - 13 z 13 produktów
  Pokazano 1 - 13 z 13 produktów

  Świnka Peppa

   Peppa to mała, rozbrykana i przede wszystkim ciekawska świata bohaterka serialu dla dzieci. Jakiś czas temu jej perypetie można było śledzić, oglądając popularną Wieczorynkę. Ulubioną rozrywką Świnki Peppy jest bieganie po okolicznych błotniskach i jedzenie czekoladowych ciasteczek.

  Rodzina i przyjaciele Peppy

  Peppa nie mieszka oczywiście sama na swoim błotnisku. Wręcz przeciwnie - ma ona rodziców, rodzeństwo i przyjaciół. W związku z tym, że jest jeszcze małą świnką, często wprowadza chaos w okolicy. Na szczęście jej kochający rodzice i przyjaciele uczą ją podstawowych zachowań w społeczeństwie. Przedkładają się one na aspekt wychowawczy bajki.

  Ciekawostki 

  Jak dobrze wszystkim wiadomo, świnka Peppa jest jeszcze małą świnką. Czy jednak wiecie, ile ma dokładnie lat? Odpowiedź brzmi - pięć.

  Jak już wspomnieliśmy wcześniej, świnka Peppa ma rodzeństwo czy jednak wiecie, ile lat ma jej braciszek? Odpowiedź brzmi - dwa.

  Producenci serialu wyprodukowali nieco ponad 200 jego odcinków, które zresztą można było oglądać w TVP. Czy pamiętacie, jak nazywał się pierwszy z nich? Odpowiedź to "Zabawy w błocie".

  Jeśli oglądacie Świnkę Peppę, to pewnie doskonale wiecie, ile trwa jej jeden odcinek? Tak, to pytanie było bardzo proste - zaledwie 5 minut.

  Czy wiecie, do kogo głównie jest skierowana Świnka Peppa? Bajka ta jest przeznaczona głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wpływa na to prosta (aczkolwiek również edukacyjna) treść a także krótkie, łatwe do zapamiętania odcinki.

  Kilka słów o naszych zabawkach

  Powiązane z Peppą produkty w naszym sklepie kierujemy głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze zabawki gwarantują doskonałą i bezpieczną zabawę - dostosowaliśmy je do wieku dzieci korzystających z nich.

  W naszej ofercie posiadamy również szereg zabawek o charakterze edukacyjnym, które wprowadzą dzieci w podstawowy wymiar wiedzy na etapie przedszkolnym.

  A jeśli są Ci bliskie motywy z innych, mniej lub bardziej popularnych bajek, koniecznie zajrzyj na inne podstrony naszego sklepu.

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów

  Menu

  Porównaj 0