Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Stacyjkowo

Filtruj według

Stacyjkowo

Stacyjkowo to genialna w swojej prostocie i założeniu bajka, którą chętnie oglądają nie tylko dzieci, ale także i dorośli widzowie. Fenomen animacji opiera się o lubiany i stary jak świat temat, którym jest kolejka, a raczej kilkanaście pociągów o różnych charakterach. Zajrzyjmy wspólnie do Stacyjkowa i poznajmy bohaterów oraz ich przygody.

Postaci Stacyjkowa

Czy niepozorna kolejka może stać się niezwykłą? Twórcy Stacyjkowa pokazują, że to możliwe i zapraszają do wykreowanego świata, w którym to pociągi odgrywają kluczowe role. Głównymi postaciami są trzy lokomotywy: jedna elektryczna i dwie spalinowe.

Niebieski Bruno z żółtym czołem to niebywale silna elektryczno-spalinowa lokomotywa, która z łatwością przewozi najcięższe ładunki. Jej specjalnością jest także zadawanie mnóstwa rzeczowych pytań.

Perełką w Stacyjkowie jest lokomotywa elektryczna Koko. Prawdopodobnie nie ma drugiej takiej w całym miasteczku. Pomalowana na zielono i fioletowo wzbudza powszechną sympatię i do tego jest niesamowicie szybka, co sugeruje jej nowoczesny kształt. Ulubioną zabawą Koko są wyścigi z innymi lokomotywami oraz pełne przygód wycieczki.

Czerwony Wilson to najmłodsza lokomotywa wśród głównych bohaterów. Niezmiennie zadowolona i optymistycznie nastawiona do zadań, a przy tym szalenie przyjacielska i życzliwa. Głównym bohaterom towarzyszą inne fantastyczne pociągi, które pełnią funkcję nauczycieli i pomocników.

Postacią odgrywającą znamienitą rolę jest Hektor. To lokomotywa dowodząca, która przydziela zadania, a także jest nauczycielem dla młodych kolejek.

Na nasze trzy lokomotywy czeka wiele przygód, zadań i trudniejszych wyzwań. Bohaterowie chcą się usamodzielnić i stać się dorosłymi, ale przekonują się, że zanim tak się stanie przed nimi wiele wyzwań.

Pobawmy się w Stacyjkowie

Animacja to sposób na doskonałą zabawę z dzieckiem. Bajka nie kończy się wraz z emisją danego odcinka, wprost przeciwnie, pozostawia ogromne pole do działania. Przygody bohaterów uczą małych widzów odpowiednich zachowań, przyjaźni oraz odpowiedzialności. Pokazują, także jak istotna jest prawda i dobra współpraca.

Ten potencjał można przenieść do dziecięcego pokoju. Kolejka to zabawa, która pochłonie do reszty nie tylko maluchy, ale także i dorosłych. Wybierając zabawkowe pociągi inspirowane bajką Stacyjkowo, można napisać własny scenariusz, a przy świetnej zabawie przekazać dziecku wiele cennych wartości i zobaczyć jak nasz maluch reaguje w określonych sytuacjach, a także jak odbiera i rozumie samą animację. Kolejka to także pasja, którą warto pielęgnować, bo — jako jedna z nielicznych — bez trudu łączy pokolenia, zacierając różnice pomiędzy rodzicami, dziadkami i dziećmi.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in