Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Psi Patrol

Bajka Psi Patrol (ang. Paw Patrol) po polsku to krótkie odcinki opowiadające o przygodach sześciu piesków i ich przewodnika, 10-letniego chłopca o imieniu Ryder (wym. rajder). Wszyscy bohaterowie z Psiego Patrolu są niezwykle popularni wśród dzieci co ma odzwierciedlenie w dużej oglądalności bajki i zainteresowaniu takimi produktami jak zabawki z bajki, pojazdy, figurki, maskotki, książeczki i kolorowanki o bohaterach i inne gadżety. Zabawki z Psim Patrolem są jednym z najczęściej wybieranych prezentów dla dzieci. Jeśli chcesz, aby twój smyk jeszcze bardziej pokochał pieski z Psiego Patrolu i nie wiesz gdzie kupić zabawki, sprawdź nasz sklep internetowy, znajdziesz w nim wyłącznie oryginalne zabawki głównie od firmy Spin Master, właściciela licencji.  

O czym jest bajka Psi Patrol

Akcja serialu rozgrywa się w mieście Adventure Bay. Sześć piesków różnych ras bierze udział w rakcjach ratunkowych. Kieruje nimi 10-letni chłopiec, Ryder. Każdy piesek ma indywidualne cechy, typowe tylko dla niego. Oprócz różnych cech chcarakteru i umiejętności, pieski mają przypisane sobie tarcze i pojazdy.  

Postacie z bajki Psi Patrol

  • Ryder (wym. rajder) 10-letni chłopiec, przewodnik psiej drużyny. Decyduje o przebiegu akcji, wybiera psy mające brać udział w akcjach. Jeździ na qadzie, który potrafi zmieniać się w odrzutowy skuter wodny. Ryder jest właścicielem Marshall'a, psa strażaka. Numer pojazdu: 01 
  • Chase (wym. czejs)owczarek niemiecki, kapitan psiej drużyny, pies policyjny. Jego znakiem rozpoznawczym jest wóz policyjny i megafon. W czasie akcji ratowniczych wykorzystuje swój niesamowity węch. Ma alergię na koty i pióra powodującą kichanie. Jego najlepsi przyjaciele to Rubble i Marshall. W sezonie 2 Chase otrzymuje kominezon szpiega, noktowizor, przyssawki do wspinaczki i wyrzutnię zip-line. Numer pojazdu: 02
  • Marshall (wym. marszal) - dalmatyńczyk, pies strażacki. Jego znakiem rozpoznawczym jest wóz strażacki. Najbardziej niezdarny z piesków, łatwo się ekscytuje. Jego najlepsi przyjaciele to Chase i Rubbe. Szczególnie lubiany przez ptaki, na przykład Chickatellę. W sezonie 2 Marshall zostaje lekarzem psiej drużyny, a podczas leczenia nosi czapkę z daszkiem zamiast hełmu dtrażackiego. Numer pojazdu: 03
  • Zuma - czekoladowy labrador, specjalista od zawań w wodzie. Zwykle ubrany w pomarańczowy kostium. pojazd Zumy to poduszkowiec zmnieniający się w łódź.
  • Rocky (wym. roki) - kundelek ubrany w zielony strój. Zapalony śmieciarz i specjalista od recyklingu. Jego pojazd to zielona śmieciarka. 
  • Skye (wym. skaj) - cocker spaniel, piesek - dziewczynka. Rozwiązuje problemy powietrzne. jej pojazd to różowy helikopter.

 

WięcejShow less

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in