Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Małe Królestwo Bena i Holly

Filtruj według

Ben i Holly

Bajka Ben i Holly opowiada o przygodach, które dzieją się w maleńkim królestwie wróżek i elfów. Serial stworzyli twórcy kultowej Świnki Peppy co widać w prostej grafice, czytelnej i powolnej akcji. Księżniczka Holly to mała wróżka ucząca się czarować. W królestwie mieszka z mamą królową i tatą królem. Próby czarowania nie zawsze idą po jej myśli, czasami wywołują wielkie zamieszanie. Jej najlepszym przyjacielem jest Ben, mały elf w fioletowej czapeczce. Ben mieszka w dużym drzewie, w dębie, razem z rodzicami, Panią Elf i Panem Elf. Inni bohaterowie bajki to: Daisy i Poppy, młodsze siostry bliźniaczki Holly, niania Śliwka, stary elf, biedronka Gaston, która zachowuje się podobnie do psa i inni.

W zaczarowanym i absolutnie wyjątkowym królestwie Elfów i różnorodnych insektów mieszka przezabawna i mądra księżniczka, Holly, która jest jednocześnie cudowną czarodziejką i dobrą wróżką.

Bajka pełna czarów i wartości
Małe Królestwo Bena i Holly to bajka stworzona przez twórców wprawionych w realizowanie ambitnych, acz prostych w przekazie bajek dla dzieci. Wróżka Holly w istocie jest dziewczynką mieszkającą z rodzicami w przepięknym pałacu wróżek. Holly ma dwie siostry, ale jej przyjacielem od serca jest elf Ben.

To właśnie z Benem Holly realizuje swoje pierwsze czarodziejskie próby, a ten niejednokrotnie jej pomaga, a w wyjątkowych sytuacjach ratuje nawet z opresji. Czytelny i prosty przekaz bajki idealnie spełnia oczekiwania najmłodszych widzów. Pod tą niepozorną animacją kryje się jednak wiele cennych wartości, które mogą zostać wyjaśnione milusińskim w formie ich ulubionej bajki.

Małe Królestwo Bena i Holly w świecie dzieci
Sympatyczni bohaterowie bajki od samego początku stały się tymi pożądanymi przez małych widzów. Wsłuchując się w oczekiwania dzieci, wielu producentów stworzyło zabawki nawiązujące do bajki Małe Królestwo Bena i Holly.
Możemy więc wybrać szereg przepięknych figurek, które wiernie odzwierciedlają bohaterów (Character Group) lub sięgnąć po krainę czarów w miniaturze wraz z figurkami postaci, lub klasę lekcyjną (Character Option). W różnorodnej ofercie nie brak także maskotek — począwszy od tych najmniejszych, po te słusznych rozmiarów, plecaczki i inne akcesoria dla dzieci.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in