Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Liczba elementów

  Małe Królestwo Bena i Holly 

  produktów na stronę
  Pokazano 1 - 15 z 19 produktów
  Pokazano 1 - 15 z 19 produktów

  Ben i Holly

  Bajka Ben i Holly opowiada o przygodach, które dzieją się w maleńkim królestwie wróżek i elfów. Serial stworzyli twórcy kultowej Świnki Peppy co widać w prostej grafice, czytelnej i powolnej akcji. Księżniczka Holly to mała wróżka ucząca się czarować. W królestwie mieszka z mamą królową i tatą królem. Próby czarowania nie zawsze idą po jej myśli, czasami wywołują wielkie zamieszanie. Jej najlepszym przyjacielem jest Ben, mały elf w fioletowej czapeczce. Ben mieszka w dużym drzewie, w dębie, razem z rodzicami, Panią Elf i Panem Elf. Inni bohaterowie bajki to: Daisy i Poppy, młodsze siostry bliźniaczki Holly, niania Śliwka, stary elf, biedronka Gaston, która zachowuje się podobnie do psa i inni.

  W zaczarowanym i absolutnie wyjątkowym królestwie Elfów i różnorodnych insektów mieszka przezabawna i mądra księżniczka, Holly, która jest jednocześnie cudowną czarodziejką i dobrą wróżką.

  Bajka pełna czarów i wartości
  Małe Królestwo Bena i Holly to bajka stworzona przez twórców wprawionych w realizowanie ambitnych, acz prostych w przekazie bajek dla dzieci. Wróżka Holly w istocie jest dziewczynką mieszkającą z rodzicami w przepięknym pałacu wróżek. Holly ma dwie siostry, ale jej przyjacielem od serca jest elf Ben.

  To właśnie z Benem Holly realizuje swoje pierwsze czarodziejskie próby, a ten niejednokrotnie jej pomaga, a w wyjątkowych sytuacjach ratuje nawet z opresji. Czytelny i prosty przekaz bajki idealnie spełnia oczekiwania najmłodszych widzów. Pod tą niepozorną animacją kryje się jednak wiele cennych wartości, które mogą zostać wyjaśnione milusińskim w formie ich ulubionej bajki.

  Małe Królestwo Bena i Holly w świecie dzieci
  Sympatyczni bohaterowie bajki od samego początku stały się tymi pożądanymi przez małych widzów. Wsłuchując się w oczekiwania dzieci, wielu producentów stworzyło zabawki nawiązujące do bajki Małe Królestwo Bena i Holly.
  Możemy więc wybrać szereg przepięknych figurek, które wiernie odzwierciedlają bohaterów (Character Group) lub sięgnąć po krainę czarów w miniaturze wraz z figurkami postaci, lub klasę lekcyjną (Character Option). W różnorodnej ofercie nie brak także maskotek — począwszy od tych najmniejszych, po te słusznych rozmiarów, plecaczki i inne akcesoria dla dzieci.

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów

  Menu

  Porównaj 0