Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Klinika dla pluszaków

Filtruj według

Zabawki z bajki Klinika dla Pluszaków, to odpowiedź na popularność serialu emitowanego na kanale Disney Junior. W sklepie Mój Ulubiony Bohater znajdziesz bajkowe produkty, takie jak: lalka Dośka, zestaw lekarski Doktor Dosi, zestaw weterynarza, przebranie - fartuch lekarski Dośki, książeczki, figurki i inne gadżety. Dostępne od ręki, pochodzące od renomowanych producentów, oryginalne i w najniższych cenach.

Pluszowe zwierzaki są ukochanymi przytulankami małych dzieci. Niestety, czasem pluszaki "chorują" i wymagają szybkiej opieki lekarskiej, która przywraca je do pełnej sprawności.

Bajka Klinika dla zwierzaków pełna dobroci

Amerykańska animacja "Klinika dla zwierzaków" to fantastyczne opowieści różnych przytulanek - zwierzaków, które znajdują się w różnych, często niemiłych sytuacjach. Główną bohaterką bajki jest kilkuletnia Dosia, która leczy swoich małych pacjentów. Jej towarzyszami są Hipopotamica Hela, Smok Stefan, Bałwan Mrozek, Owieczka Besia, którzy pomagają jej w codziennych, ważnych zadaniach. Dzielna dziewczynka szuka przyczyn choroby swoich pacjentów i co najważniejsze — zawsze znajduje trafne rozwiązanie. Swoje metody leczenia Dosia zapisuje w specjalnym zeszycie — księdze AuAu.

Dosia zawsze pomoże

"Klinika dla zwierzaków" to wiele różnych sytuacji, które w rzeczywistym świecie mogą powodować u dzieci dyskomfort. Prosty przekaz sprawia, że strachy milusińskich mogą zostać zapomniane. Sporą dawkę humoru uzupełniają liczne, łatwe do zapamiętania rytmiczne piosenki.

Dosia i jej pluszaki — zwierzaki bawią nie tylko siebie, ale przede wszystkim swoich widzów. To jedna z bajek, które wyróżniają się fantastycznym przekazem i wartościową puentą. Bajka "Klinika dla zwierzaków" jest utrzymana w cukierkowej formie miłych dla oka pasteli. Idealna animacja dla najmłodszych widzów, chociaż i starszaki chętnie ją oglądają i z dużym zrozumieniem przyjmują prezentowane tam empatyczne, ciepłe zachowania. Bajka uczy wrażliwości, zaradności, pokazując, czym jest miłość i przyjaźń.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in