Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Dora Odkrywca

Filtruj według

Zwykła przygoda może stać się pasjonującą podróżą pełną nowości. Dora Odkrywca zaprasza małych widzów do wspólnej zabawy i poznawania świata. Wraz z małpką o imieniu Butek otwiera przed dziećmi nowe horyzonty i w łatwy sposób uczy nowych rzeczy.

Sympatyczna, uśmiechnięta laleczka stała się ulubienicą dzieci na całym świecie. Nie bez powodu nazywana jest nauczycielką i wielkim Odkrywcą. W jej plecaku niezmiennie znajduje się mapa, a ona sama chętnie niesie pomoc swoim przyjaciołom. Dora mieszka w Playa Verde i chodzi do szkoły. Ma 7 lat i grono przyjaciół — Emmę, Kate, Naiyę, Alanę oraz Pablo, którzy chętnie odkrywają z nią miasto i biorą udział w kolejnych przygodach.

Zabawki z Dorą

Bajka staje się inspiracją dla dzieci do czynnego wzięcia udziału w kolejnych odcinkach. Bohaterka zachęca do wspólnej zabawy, nauki języka angielskiego i podejmowania nowych zadań. Dora Odkrywca w prosty i niewymuszony sposób zaprasza do kreatywności.

Szukając doskonałego prezentu dla dziecka, śmiało można wybrać puzzle z Dorą, które będą nie tylko przyjemnością układania — dzieci wprost uwielbiają tworzyć obrazki z puzzli — ale też nauczą cierpliwości i przestrzennego myślenia. O wiele łatwiej i chętniej zaangażują się w tę niełatwą sztukę, jeśli nagrodą będzie ułożenie obrazu z ulubioną bohaterką.

Dziewczynkom, które chciałyby się wcielić w postać Dory, przypadną do gustu lalki Dory i jej przyjaciół, a także interaktywna bohaterka z pieskiem. Uzupełnieniem i swego rodzaju odmianą w tradycyjnym pojęciu zabawy będzie głowa do stylizacji.

Uczymy się z Dorą

Tym, którzy uwielbiają malować, przypadną do gustu kolorowanki, warto także zwrócić uwagę na gry planszowe, a także puzzle z Dorą do kolorowania. Dzięki bajce dzieci mogą poznać pasjonujące Domino czy wiekową, acz ciągle zabawną grę w Piotrusia.

Powszechnie wiadomo, że nauka przez zabawę jest skuteczniejsza i szybsza, a dodatkowo bardzo przyjemna. Dora Odkrywca wprowadzi dziecko w świat liczb, będzie zachęcała do zabaw pamięciowych, a przy tym nigdy się nie znudzi. To idealny prezent dla każdego dziecka — nie tylko dla dziewczynki.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in