Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Liczba elementów

  Bolek i Lolek 

  Pokazano 1 - 4 z 4 produktów
  Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

  Figurki Bolka i Lolka są wiernym odzwierciedleniem kultowych dziś postaci z serialu animowanego dla dzieci z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Kreskówka w 150 odcinkach opowiada o przygodach dwóch małych chłopców - wyższego Bolka i niższego Lolka. Gościnnie pojawia się również Tola i epizodyczne postaci. Powstały również dwa pełnometrażowe filmy. W pierwszym z nich (Wielka podróż  Bolka i Lolka, 1977) możemy usłyszeć dialogi i poznać głosy chłopców. Mimo wieku, serial cieszy się popularnością wśród dzieci i starszej widowni.

  Animacja jest łagodna dla oka i bezpieczna dla wieku 3+, podobnie jak same figurki i książeczki do czytania. Łamigłówki lepiej przeznaczyć dla nieco starszych dzieci.

  Jeśli wahasz się, czy i gdzie kupić figurki Bolka i Lolka, skorzystaj z naszej oferty, ponieważ tutaj masz gwarancję zakupu licencjonowanej i oryginalnej figurki lub książeczki z Bolkiem i Lolkiem. Jeśli znasz zabawkę czy licencjonowany produkt z wizerunkiem Bolka i Lolka, który warto wprowadzić do naszej oferty - poinformuj nas o tym.

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów

  Menu

  Porównaj 0