Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Bolek i Lolek

Filtruj według

Figurki Bolka i Lolka są wiernym odzwierciedleniem kultowych dziś postaci z serialu animowanego dla dzieci z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Kreskówka w 150 odcinkach opowiada o przygodach dwóch małych chłopców - wyższego Bolka i niższego Lolka. Gościnnie pojawia się również Tola i epizodyczne postaci. Powstały również dwa pełnometrażowe filmy. W pierwszym z nich (Wielka podróż  Bolka i Lolka, 1977) możemy usłyszeć dialogi i poznać głosy chłopców. Mimo wieku, serial cieszy się popularnością wśród dzieci i starszej widowni.

Animacja jest łagodna dla oka i bezpieczna dla wieku 3+, podobnie jak same figurki i książeczki do czytania. Łamigłówki lepiej przeznaczyć dla nieco starszych dzieci.

Jeśli wahasz się, czy i gdzie kupić figurki Bolka i Lolka, skorzystaj z naszej oferty, ponieważ tutaj masz gwarancję zakupu licencjonowanej i oryginalnej figurki lub książeczki z Bolkiem i Lolkiem. Jeśli znasz zabawkę czy licencjonowany produkt z wizerunkiem Bolka i Lolka, który warto wprowadzić do naszej oferty - poinformuj nas o tym.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in