Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Bob Budowniczy

Filtruj według

Bob Budowniczy zawsze da radę! To zawołanie znają wszystkie maluchy na całym świecie. Sympatyczny Bob buduje, remontuje — słowem nieustannie jest na placu budowy. Serial miał swoją premierę w 1999 roku i niezmiennie cieszy się popularnością nie tylko u chłopców.

Bob Budowniczy i jego drużyna

Każdy poranek przynosi głównemu bohaterowi kolejne zadanie do wykonania. Niemniej Bob Budowniczy nie jest sam, towarzyszy mu jego wspaniała drużyna, do której należy inżynier Marta oraz maszyny: Koparka, Betoniarka, Spychacz, Dźwig oraz Walec. Drużynę uzupełnia mała betoniarka będąca własnością taty Boba — Benio. W świecie Boba Budowniczego występują także inne postaci, które niejednokrotnie są przyczyną awarii. Spotykamy więc Stracha na wróble, który często dokucza innym i nieustannie wymyśla niezbyt mądre dowcipy, a także farmera — Pana Ogórka i jego psa Reksia.


Ulubieni bohaterowie

Mali widzowie kochają Boba i jego drużynę. Zabawne pojazdy są nie tylko pracownikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Pomarańczowa Betoniarka to miłośniczka muzyki — ciągle pracuje ze słuchawkami. Żółta mówiąca Koparka to dzielna maszyna, która motywuje pozostałą drużynę do działania, z kolei Dźwig jest nieco płochliwy i strachliwy, łatwo go wystraszyć i nabrać. Czerwony Spychacz to specjalista od noszenia wszystkiego co ciężkie, zwłaszcza cegieł, a zielony walec z pomarańczową sygnalizacją kocha tańczyć.
Największym przyjacielem niesfornego Stracha na Wróble jest gadający Traktor. W najnowszych odcinkach pojawia się także super szybki skuter Boba Budowniczego, który jest jego cennym pomocnikiem.
Bajka Bob Budowniczy pokazuje, czym jest przyjaźń i szacunek. Pojazdy mają cechy ludzkie, dzięki czemu dzieci z łatwością przenoszą ich zachowania do codziennej zabawy, która w istocie nigdy się nie nudzi i nie kończy. Świat Boba nie kończy się też na animacji, bowiem mamy do dyspozycji książeczki z przygodami Boba, rysowanki i naklejki, a z hitów ostatnich lat - piasek kinetyczny z figurką Boba. Zestaw nie jest duży i można się nim bawić w mieszkaniu. To idealny prezent dla 5-6 latka, który zna już bajkę i lubi się bawić w piasku. 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in