Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Zabawki kreatywne BUKI France

Buki France to powstała w 1992 roku firma zabawkarska, będąca obecnie jednym z czołowych producentów zabawek na świecie. Jej specjalnością są przede wszystkim zestawy kreatywne i edukacyjne dla dzieci. Celem firmy jest łączenie zabawy z twórczością i nauką, a także rozwijanie kiełkujących pasji. Staranne testy produktów w niezależnych laboratoriach gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Szczególnie ważną kategorią produktów Buki są zestawy kreatywne dla dziewczynek. Umożliwiają one twórczą zabawę w tworzenie biżuterii (bransoletek, kolczyków, wisiorków), szycie, projektowanie ubrań, robótki ręczne czy stylizację fryzur i paznokci, makijaż, a także prace ręczne typu tworzenie świec.

Jeśli Twoja pociecha wykazuje zainteresowania plastyczne, Buki France wychodzi naprzeciw, dostarczając dobranych należycie do wieku narzędzi, materiałów i szczegółowych instrukcji; a wszystko to w zachęcającej, estetycznej oprawie.

Produkty te stanowią doskonały pomysł na prezent dla dziewczynek, zapewniając wiele godzin twórczej zabawy i nabywanie nowych umiejętności.

Każda pełna wyobraźni dziewczynka ucieszy się z hitowych zabawek francuskiej marki takich jak: głowa lalki do czesania i stylizacji, toaletka do makijażu dla dziewczynek, akcesoria oraz lakiery do manicure i zdobienia paznokci, zestaw projektantki mody czy komplety do zabawy we własnoręczne robienie biżuterii.

Dostępne w naszym sklepie linie produktowe to cieszące się dużą popularnością zabawki z serii: Professional Studio, Be Teens oraz Cook Chef.

WięcejShow less

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in