Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Zabawki kreatywne BUKI France

Filtruj według

Buki France to powstała w 1992 roku firma zabawkarska, będąca obecnie jednym z czołowych producentów zabawek na świecie. Jej specjalnością są przede wszystkim zestawy kreatywne i edukacyjne dla dzieci. Celem firmy jest łączenie zabawy z twórczością i nauką, a także rozwijanie kiełkujących pasji. Staranne testy produktów w niezależnych laboratoriach gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Szczególnie ważną kategorią produktów Buki są zestawy kreatywne dla dziewczynek. Umożliwiają one twórczą zabawę w tworzenie biżuterii (bransoletek, kolczyków, wisiorków), szycie, projektowanie ubrań, robótki ręczne czy stylizację fryzur i paznokci, makijaż, a także prace ręczne typu tworzenie świec.

Jeśli Twoja pociecha wykazuje zainteresowania plastyczne, Buki France wychodzi naprzeciw, dostarczając dobranych należycie do wieku narzędzi, materiałów i szczegółowych instrukcji; a wszystko to w zachęcającej, estetycznej oprawie.

Produkty te stanowią doskonały pomysł na prezent dla dziewczynek, zapewniając wiele godzin twórczej zabawy i nabywanie nowych umiejętności.

Każda pełna wyobraźni dziewczynka ucieszy się z hitowych zabawek francuskiej marki takich jak: głowa lalki do czesania i stylizacji, toaletka do makijażu dla dziewczynek, akcesoria oraz lakiery do manicure i zdobienia paznokci, zestaw projektantki mody czy komplety do zabawy we własnoręczne robienie biżuterii.

Dostępne w naszym sklepie linie produktowe to cieszące się dużą popularnością zabawki z serii: Professional Studio, Be Teens oraz Cook Chef.

Więcej

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in