Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Pidżamersi

Filtruj według

Bajka Pidżamersi po polsku, to krótkie odcinki, w których głównymi bohaterami jest trójka dzieci. Na codzień są zwykłymi dzieciakami, jednak nocą, należące do nich bransoletki aktywują się i łączą z noszonymi pidżamami. W rezultacie postacie stają się Pidźamersami, dzielnymi wojownikami ze złem. Biorą udział w rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych, walczą z przestępcami i zajmują się sprawami, wymagającymi odwagi. 

Główni bohaterowie bajki PJ Maks to:

  • Kotboy - to niebieski Pidżamers. W prawdziwym życiu ma na imię Connor. Jest liderem grupy Pidżamersów. Dowodzi i planuje akcje. Jest zwinny i szybki. Jak wygląda Kotboy: na co dzień nosi niebieską bluzę i niebieskie spodnie. Ma brązowe włosy i niebieskie oczy. Jako Kotboy, ubrany jest w niebieski kostium i niebieską maskę.
  • Sowella - to czerwony Pidżamers. W prawdziwym życiu ma na imię Amaya. Ma długie, brązowe włosy, nosi okulary i sukienkę. Jako Sowella, ubrana jest w czerwony strój i czerwoną maskę. Ma także skrzydła i potrafi latać.
  • Gekson - to zielony Pidżamers. W prawdziwym życiu ma na imię Greg. Jako chłopiec ma jasne włosy i zielone oczy. Jest mistrzem kamuflażu i najmłodszym z drużyny. Będąc Geksonem, nosi zieloną maskę i zielony kostium.
  • Luna - dziewczyna, stojąca po złej stronie. Ubrana w czarno-szary kostium, nosi czasna opaskę na oczach i ma szare wlosy. Często używa urządzenia w kształcie księżyca, które pozwala jej kontrolować różne rzeczy. 
  • Nocny Ninja 
  • Romeo - maly naukowiec ze stojącymi włosami. Nosi okulary, biały, długi fartuch i turkusowe rękawice.

Odpowiedzią na rosnącą popularność bajki są zabawki, gry, puzzle, figurki, książeczki, pojazdy i inne gadźety, które sprawią, że twój smyk jescze bardziej będzie utożsamiał się z bohaterami.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in