Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kasia i Mim Mim

Filtruj według

Bajka Kasia i Mim Mim, to krótkie odcinki emitowane na kanale dziecięcym Mini Mimi. Serial opowiada o przygodach małej dziewczynki z kucykami i jej najlepszym przyjacielu, fioletowym króliku Mim Mim. Akcja rozgrywa się w dwóch światach: realnym, w którym występują rodzice Kasi, i magicznym, w którym zabawki stają się żywe. W każdym odcinku Kasai i Mim Mim przenoszą się do krainy Mimloo, gdzie spotykają ich przygody powiązane z tym, co wydarzyło się w realnym życiu dziewczynki. Razem stawiają czoło dziecięcym problemom i na swój, prosty sposób, próbują je rozwiązywać. Na koniec odcinka wracają do rzeczywistości, gdzie Kasia zdaje relację rodzicom z przeżyć. 

Kasia i Mim Mim bohaterowie

  • Kasia - wesoła dziewczynka z bujną wyobraźnią i niekończącymi się pomysłami na zabawę. Zwykle ubrana w różową bluzeczkę i niebieskie spodenki, na głowie nosi dwa duże kucyki, związane różowymi gumkami.
  • Mim Mim - duży, fioletowy królik, pluszak Kasi i jej najlepszy przyjaciel, zarówno do przytulania jak i do zabawy. Jest wesoły i ma dar do rozbawiania innych. Na głowie nosi gogle.
  • Lilka - różowy stworek w spódniczce z falbankami. Jest słodka i sympatyczna, uwielbia Kasię.
  • Psotek - niebieski stworek. Jest młodszym braciszkiem Lilki. Kocha dobrą zabawę, podczas ktorej zwykle robi straszny bałagan.
  • Mruczek - brązowy stworek z szerokim, ciepłym usmiechem. Fascynują go rośliny, dlatego najbardziej lubi spędzać czas w swoim ogrodzie.
  • Spryciuk - najszybszy z bohaterów bajki. Zawsze gdzieś pędzi, wciąż coś obmyśla i wymyśla. Jest żółto-pomarańczowy, nosi wielkie niebieskie okulary.

Bajka bije rekordy popularności w Wielkiej Brytanii, niedawno zawiatała do Polski, gdzie również jej popularność rośnie. Odpowiedzią na zainteresowanie najmłodszych widzów są zabawki z bajki Kasia i Mim Mim, maskotki, figurki, lalki i książeczki z Kasią. 

 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in