Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Auta / Cars

Filtruj według

Zabawki z filmu Auta (Cars) to przede wszystkim samochodziki od firmy Mattel, przedstawiające bohaterów z bajki Disney Pixar. Nasz sklep internetowy oferuje najpopularniejsze zabawki z filmu, autka, książki, puzzle, maskotki oraz wiele innych produktów.

Kim są zabawki/Auta z filmu Auta?

Ekipa Zygzaka McQueena i Złomka na dobre zaskarbiła sobie serca małych widzów. Słynne Auta to animacja jakich mało, pełna fantazji, wartkiej akcji i bajecznej scenerii. Od 2006 roku bajka niezmiennie jest hitem wśród dzieci, które z upodobaniem sięgają po zabawki inspirowane animacją. Poznajmy zatem bohaterów, którzy koniecznie muszą znaleźć się w pokojach ich miłośników.

Zygzak McQueen

Mieszkający w Chłodnicy wielkiej Zygzak McQuin jest zwinną, czerwoną wyścigówką biorącą udział we wszystkich najważniejszych wyścigach m.in. o Złoty Tłok i Światowe Grad Prix. Amerykańska wyścigówka z numerem 95 od wielu lat jest zakochana w Sally Carrera. Nasz główny bohater raz wziął udział w wyścigu demolition derby „Stuknięta ósemka” pod pseudonimem Janusz Wunderbaumer (Auta 3), a jego numerem była wtedy 15.

Strip

Niebieska wyścigówka z numerem 43 to oczywiście Strip Zawierucha z filmu Auta 2 — zawodowo niesamowita postać z wieloma zwycięskimi wyścigami na koncie, prywatnie mąż Lindy Zasłodki. Strip jest Plymouthem Superbird, jego najlepszym przyjacielem jest Zygzak.

Złomek

Holownik Złomek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci bajki. To prawdziwy przyjaciel o gołębim sercu i wielkiej fantazji. Opowiada ciekawe historie, a także często popada w drobne tarapaty. W młodości był pięknym niebieskim autem, teraz w większości pokrywa go rdza.

Marek Marucha

Zielony Shysterem Cremlin z numerem bocznym 86 to rajdowiec Marek Marucha. Nie zawsze gra fair, a jego charakter można określić jako czarny. To główny rywal Zygzaka, który pomimo swoich wad jest jedną z ważniejszych postaci bajki.

Maniek

Zabawny tir Maniek jest transporterem współpracującym wpierw z Zygzakiem a później z zawodniczką Cruz Ramirez. Czerwony Mack Super-Liner jest jednym z największych przyjaciół, ale też fanów McQueena.

Sean Mc Mission

Sean McMission to samochód, który w bajce odgrywa szczególną rolę.
Nie jest on wyścigówką, ale szpiegiem brytyjskim służącym Jej Królewskiej Mości. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa Królestwa Wielkiej Brytanii. Niebieski Aston Martin DB5 dzielnie stawia czoła wielu zagrożeniom.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in