Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kręciołki

Filtruj według

Zabawki Kręciołki, to maskotki, przytulanki, figurki, puzzle i inne gadżety, stworzone na podstawie bajki dla dzieciBajka po polsku Kręciołki, to krótkie odcinki emitowane na kanale Cbeebies. Opowiada o przygodach czterech stworków, wyglądem przypominających ptaszki. Akcja rozgrywa się w świecie ludzi, do którego ptaszki przypływają czerwoną łodzią, wydającą donośny dźwięk sygnalizujący przybycie lub konieczność powrotu. Twirlywoos (nazwa angielska) są niezwykle ciekawskie, wszędzie zaglądają i starają się poznać i nauczyć nowych rzeczy. Czasami robią ludziom psikusy. Nazwa bajki wywodzi się od piórek rosnących na głowach ptaszków, potrafią one obracać się jak śmigła, dzięki nim bohaterowie latają.

Ptaki Kręciołki wyglądają jak pluszaki, śmiesznie chodzą i biegają, wydają zabawne dźwięki. Odpowiedzią na popularność bajki są dostępne na rynku zabawki z jej bohaterami: maskotki i figurki. 

Odcinki są krótkie, sceneria prosta, akcja powolna i czytelna dla małych dzieci. Grafika celowo nie została rozbudowana, zawiera wszystko, co może przyjąć i przetworzyć nawet najmłodsze dziecko. 

 

Postaci Kręciołki to:

  • Toobloo - mama, różowy ptaszek
  • BigHoo - tata, niebieski ptaszek
  • Chic - braciszek, dziecko, żółty ptaszek z niebieskimi nóżkami
  • Chickedy - siostrzyczka, dziecko, żólty ptaszek z czerwonymi nóżkami
  • Peekaboo - stworek, wyglądający jak sowa
  • Trzy żółte ptaki rozpoczynające bajkę

 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in