Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Filtruj według

Miraculum Biedronka i czarny kot to bajka emitowana na kanale Disney Channel. Odcinek 1 serialu wyświetlono 8 lutego 2016 roku. Na lato 2017 zaplanowano sezon 2 Miraculum. Biedronka i czarny kot po polsku to odcinki opowiadające o przygodach licealistki Marinette Dupain-Cheng. Marinette to główna bohaterka, drugim najbardziej popularnym bohaterem jest Adrien Agreste, bogaty chłopiec zakochany w Marinette. Ani Marinette ani Adrein nie wiedzą, że każde z nich zmienia się w kogoś innego; Marinette staje się biedronką, a Adrien czarnym kotem. Przemiana dokonuje się wtedy, gdy w Paryżu, gdzie toczy się akcja filmu, dochodzi do ataku Władcy Ciem, złego wroga dziewczynki i chłopca. Wówczas dwoje młodych ludzi staje się superbohaterami, aby ratować miasto. 

Jak wygląda Marinette? To szczupła dziewczynka z ciemnymi włosami i niebieskimi oczami. Na co dzień bywa szalona i działa zanim pomyśli. gdy staje się biedronką jej włosy przybierają niebieski kolor, na oczach nosi czerwoną opaskę superbohaterki, a jej kostim ma kolor i wzór sugerujący biedronkę - ognista czewień w czarne kropki. 

Jak wygląda Adrien? To wysoki chłopiec o blond włosach i zielonych oczach. Gdy przemienia się w czarnego kota, na jego oczach pojawia się czarna opaska, kostium również staje się czarny, a na głowie pojawiają się kocie uszy. 

Zabawki Miraculum to przede wszystkim figurki, maskotki, pościel, piórniki, plecaki i inne gadżety. Bajka o biedronce i czarnym kocie staje się coraz bardziej popularna, gry i odcinki to najczęściej wyszukiwane frazy. Efektem popularności są zabawki z biedronką i czarnym kotem. W sklepie www.mojulubionybohater.pl kupisz oryginalne gadżety Miraculum.

Inni bohaterowie bajki Biedronka i czarny kot:

  • Tikki - mały stworek z gatunku Kwami należący do Marinette, ma czerwony kolor, niebieskie oczy, parę czułek i czarne kropki. Z wyglądu przypomina biedronkę. Tikki to dziewczynka, jest bardzo miła, uczynna i spokojna. Pomaga Marinette zmieniać się w biedronkę, często ją uspokaja i udziela jej mądrych rad. Tikki musi być ostrożna, aby nikt jej nie zauważył. 
  • Plagg - czarny stworek z gatunku Kwami przypominający z wyglądu kota. Ma dużą głowę, zielone oczy, jeden włos na głowie i jest cały czarny. należy do Adreina i podobnie jak Tikki Biedronce, tak Plagg Adrienowi pomaga zmieniać się w czarnego kota. Jege zadaniem jest wspierać Adreina, ale rzeczywistośc wygląda inaczej. Plagg jest marudą, często się złości i kaprysi, rzadko pomaga chłopcu, a jesli już to robi to z wielkim wysiłkiem i raczej bez efektu. Uwielba ser camembert.
  • Władca ciem - zła postać bajkowa, wysoki i szczupły mężczyzna z niebieskimi oczami, który za wszelką cenę chce zdobyć boską moc, aby zapanować nad światem. Ma mu to umożliwić zdobycie miraculum biedronki i miraculum czarnego kota. Dtalego też wciąż knuje i przygotowuje zasadzki.
  • Kwami Nooroo - fioletowy stworek zamieszkujący miraculum ćmy - srebrną broszę w kształcie przypominającym motyla. Wspołpracuje z Władcą Ciem.
  • Wayzz - kwami zamieszkujący miraculum Mistrza Fu, zielony sympatyczny stworek.
  • Kwami pawia - zamieszkuje miraculum pawia
  • Mistrz Fu - strażnik miraculum, wybiera superbohaterów 

Miraculum Biedronki to kolczyki, mieszka w nich Tikki. Miraculum Adreina to pierścień, mieszka w nim Plagg.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in