Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Wissper

Filtruj według

Bajka Wissper po polsku to krótkie odcinki emitowane na kanale dziecięcym Mini Mini. Opowiada o przygodach małej dziewczynki o imieniu Wissper (wym. łisper). Odpowiedzią na rosnącą popularność serialu są zabawki Wisper - figurki, gry, kolorowanki, książki Wissper, maskotki, puzzle, pościel i inne gadżety. Wissper to nie tylko zabawki, to przede wszystkim rozbudzanie dziecięcej wyobraźni  - główna bohaterka posiada niesamowitą umiejętność rozmawiania ze zwierzętami. Każdy smyk uwielbia zwierzątka dlatego serial znakomicie stymuluje i rozwija zainteresowania maluchów w tym temacie. Ciekawym uzupełnieniem może być książka Wisper, dzięki której dziecko jeszcze bardziej polubi i będzie identyfikować się z dziewczynką z długimi czarnymi włosami lub lalka Wissper. Jeśli nie wiesz gdzie kupić oryginalne zabawki z bajki Wissper, sprawdź nasz sklep internetowy www.mojulubionybohater.pl

Jak wygląda Wissper

Wissper to mała dziewczynka, ma długie, czarne włosy, długie rzęsy i wielkie zielone oczy. Zwykle ubrana jest w błękitną sukieneczkę we wzorki, pomarańczową bluzeczkę i żółte buciki. Nosi żółtą torebkę. Jej włosy zaplecione są w dwa grube warkoczyki. Uwielbia jeździć na niebieskiej hulajnodzie z pomarańczowym koszykiem.

 

O czym jest bajka Wissper

Bajka opowiada o przygodach małej dziewczynki, która posiada magiczną zdolność rozmawiania ze zwierzętami oraz niesamowitego przenoszenia się do krainy zwierząt w czym pomaga jej pewien drewniany indiański flet, ulubiony instrument dziewczynki. Wissper bardzo często przywołuje zwierzęcych przyjaciół w ciekawy (łatwy do naśladowania przez dzieci) sposób - przykłada do ust palce i wydaje dźwięk "ciiii". Często śpiewa też przywołującą piosenkę: "Tygrysku czy mnie słyszysz". Zdolność przenoszenia się w inne miejsca umożliwia Wispper podróże do odległuch krain, na przykład do lodowej krainy. Wówczas dziewczynka ubrana jest ciepły uroczy sweterek.

Najlepszy przyjaciel Wissper to mały, fioletowy pingwinek Peggy - dziewczynka. Są nierozłączne i razem starają się rozwiązywać różne problemy.

 

Inni bohaterowie bajki

  • Ralf - starszy brat Wissper, nosi żółte okulary
  • Mama Wissper i Ralfika
  • Tata Wissper i Ralfika
  • Larry - kangur
  • Elington - błękitny słoń
  • Marcus - myszka
  • Hailey - myszka, sąsiad Marcusa

 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in