Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Królik Bing

Filtruj według

Zabawki Króliczek Bing to odpowiedź na popularność serialu emitowanego w Polsce od 19 września 2016 roku. Jeśli nie wiesz gdzie kupić zabawki, maskotki, pościel, puzzle, figurki królik Bing i inne gadżety z Bingiem i jego przyjaciółmi sprawdź sklep internetowy z zabawkami z bajek  www.mojulubionybohater.pl. Znajdziesz w nim wyłącznie oryginalne i popularne zabawki, które dostępne są od ręki i wysyłane do Ciebie ekspresowo.

Bajka powstała w oparciu o książki Królik Bing (ang. Bunny Bing) napisane przez brytyjskiego pisarza, Ted'a Dewan. Opowiada o przygodach trzyletniego królika - przedszkolaka o imieniu Bing. Nie jest to typowy, szary lub biały królik. Jak wygląda króliczek Bing? Jest czarny, ma niesamowicie długie uszy, wielkie oczy i wesoły uśmiech. Zwykle ubrany jest w zieloną bluzeczkę z krótkimi rękawkami, czerwone spodnie ogrodniczki w czarną kratkę, a na brzuszku ma duży pomarańczowy guziczek. Wiele spotykających Binga przygód przytrafia mu się pierwszy raz, dlatego często trzeba królikowi wiele wyjaśniać, tłumaczyć i pokazywać. Najlepszą przyjaciółką pluszaka jest Sula, mała dziewczynka słonik. Ulubioną zabawką jest Hoppity Voosh. Opiekun królika to żółty włóczkowy stworek Flop.

Bajka Królik Bing po polsku to krótkie odcinki pełne codziennych wydarzeń, z którymi musi zmierzyć się malutki króliczek. Grafika bajki jest niezwykle urozmaicona, nasycona kolorami i detalami. Dzięki temu, gdy twój smyk zechce kolorowanki z bajki, łatwiej będzie mu dobrać zapamiętane żywe kolory. Najbardziej popularną zabawką z serii jest maskotka Króliczek Bing. Nic w tym dziwnego. Postać bajkowa to pluszak, a mając go "pod pachą" świat bajki może stać się dziecięcą rzeczywistością. A jeśli twoje dziecko jest mega fanem bajki, w naszym sklepie znajdziesz dla niego oryginalne zabawki Fisher Price: figurki króliczek Bing, domek Binga, sklep Poli, samochód Binga, maskotka Sula, ksiażeczki, puzzle, gry i inne fascynujące zabawki. 

Postacie - Królik Bing

Sula to najlepsza przyjaciółka Binga. Jest sympatyczną trzyletnią słoniczką. Uwielbia wróżki i wszystko co się z nimi wiąże. Przepada za świecącymi wróżkowymi gadżetami. Często się śmieje, lubi łaskotki i przytulaski. Jak wygląda Sula? To brązowo - beżowy słonik - dziewczynka o wielkich oczach i wesołym uśmiechu Zwykle ubrana jest w żółtą koszulkę z krótkimi rękawkami, różową sukieneczkę przypominającą fartuszek i niebieskie spodenki. Na główce nosi różową kokardkę w kształcie motylka. Opiekunką Suli jest Amma. Maskotka Sula, podobie jak Bing to wspaniała przytulanka i potencjalna przyjaciółka twojego smyka.

Flop jest kimś w rodzaju rodzica Binga. Jak wygląda Flop? To włóczkowy stworek w kolorze pomarańczowym, z gruszkowatym brzuszkiem. Opiekun Binga. Podsuwa mu pomysły, doradza, pociesza, pozwala uczyć się przez różne doświadczenia. 

Koko to kuzynka Binga, starsza o kilka lat kuzynka mieszkająca na tej samej ulicy co królik. Kocha modę, sama zestawia swoją garderobę, uwielbia kolory różowy i fioletowy, dlatego często nosi ubrania w tych kolorach. Ulubione zwierzątka Koko to biedronki. 

Pando to biało - czarny miś panda. Tak jak Bing, ma trzy lata. Zdarza mu się nie rozumieć wielu rzeczy, dlatego trzeba mu je tłumaczyć dwukrotnie. Pando zwykle ubrany jest w białą koszulkę z krótkimi rękawkami i białe krótkie majteczki. Opiekunką misia jest Pola. 

Pola to opiekunka Pando. Niesamowicie energiczna i przedsiębiorcza. Prowadzi sklep i opiekuje się misiem wielokrotnie pobłażając jego figlom. Uwielbia poezję, taniec i muzykę, łatwo się wzrusza. 

Amma to opiekunka Suli. Jest hałaśliwą i energiczną fioletową słoniczką. Ma czterdzieści lat i prowadzi kawiarenkę. Uwielbia opiekować się małymi przyjaciółmi i robi to doskonale. 

Charlie to najmłodszy bohater bajki. Jest młodszym braciszkiem Koko. Z wyglądu to słodki szary króliczek z ogromnymi oczami, ubrany w żółty pajacyk. Jest uwielbiany przez starszych bohaterów.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in