Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Trolle

Film Trolle (ang. trolls) opowiada o przygodach kolorowych stworków z długimi włosami, mieszkających w Trolandii. Stworki spędzają czas głównie na zabawie i śpiewie. Uwielbiają przytulanie i inne sposoby okazywania uczuć. Są wielkimi optymistami, jednak największą optymistką jest księżniczka Poppy, której wesołe usposobienie udziela się wszystkim mieszkańcom wioski. Dla kontrastu, trollowym pesymistą jest Mruk, zielony troll, który jako jedyny pamięta o odwiecznych wrogach trolli - Bergenach. Mruk jest przekonany, że trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo ze strony Bergenów, co potwierdzają sceny rozgrywające się w Bergenowie. Pewnego dnia jego przewidywania stają się faktem - Bergeni odnajdują wioskę i porywają kilku przyjaciół Poppy. Rezolutna Księżniczka namawia Mruka na wyprawę ratunkową. Przygoda kończy szczęśliwie, wygrywa dobro, miłość, radość i śpiew. Nawet niektórzy z mieszkańców Bergenowa stają się radosnymi potworami.

 

Muzyka do filmu Trolle została w większości stworzona przez Justina Timberlake'a, a piosenka "Can’t Stop The Feeling!” stała się prawdziwym przebojem.

Grafika bajki to wybuchowa dawka efektów i kolorów. Prym wiodą włosy trolli; są kolorowe, długie i puszyste, służą stworkom jako huśtawki, liny, koła ratunkowe, schody i inne wynalazki. Trolle po polsku ogląda się bardzo przyjemnie, a polskie wersje piosenek z łatwością wpadają w ucho.

Odpowiedzią na dużą popularność bajki, są zabawki z trollami. Fani znajdą na rynku maskotki trolle, figurki, gry, puzzle i książki trolle. Oferta jest szeroka i zaspokoi nawet największych fanów. Najczęściej kupowaną zabawką jest maskotka księżniczka Poppy.

 

Trolle postacie

 • Księżniczka Poppy - różowy troll z różowymi włosami; wesoła, pogodna i roztańczona. Uwielbia mieć przyjaciół, dzwonić dzwoneczkiem, przytulać się i śpiewać. Ubrana jest w zieloną sukieneczkę i wdzięczną opaskę z kwiatuszkami. Bardzo szeroko się uśmiecha.
 • Mruk - zielony troll z czarnymi włosami. Wieczny ponurak, choć Poppy udało się go w końcu rozśmieszyć. Przygotowany na wszelkie nieszczęścia, mogące spłynąć od strony wrogów trolli, bergenów. Nie lubi się przytulać, tańczyć i śpiewać. Ma zawsze nadąsaną minę.
 • Creek - fioletowy troll z niebiesko-zielonymi włosami, ubrany zwykle w żółte spodnie. Creek to obiekt westchnień trollowych dziewczynek i wzór do naśladowania dla trollowych chłopców. Jest elokwentny, zawsze wie jak się zachować, a przy tym jest sympatyczny i bardzo uprzejmy.
 • Kufer - troll z długą szyją. Jego hobby to taniec, potrafi dać czadu na parkiecie. Jest mega przyjazny. Futro Kufera różni się od futer innych trolli, jest bardziej puszyste. Kufer nosi zieloną czapkę i na długie, niebieskie, sznurkowe włosy. Uroku dodają mu wystające zęby.
 • Duży - troll olbrzym o niezwykle łagodnym usposobieniu. Kocha okazywanie uczuć, czyli przytulasy. Zawsze i wszędzie zabiera ze sobą Pana Liszkę, żółtą gąsienicę. Przepada za babeczkami.
 • Gwidon Diament - brokatowy troll. Najbardziej błyszczący ze wszystkich trolli. Gwidon w całości pokryty jest brokatem, jedynie jego nos ma zielony kolor. 
 • Futrzak - zielony troll schowany we własnych włosach. Właściwie widać tylko nogi i włosy. Futrzak bardzo lubi tańczyć i być łaskotanym.
 • Satyna i Szenila - trollowe bliźniaczki. Złączone włosami, zawsze różnią się ubiorem. Są największymi modnisiami w Trolandii. Chętnie doradzają innym w co się ubrać. 
 • DJ Zuza - najbardziej muzykalny ze wszystkich trolli. Nie zdejmuje z uszu słuchawek. Świetnie miksuje muzykę, czym zawsze rozkręca imprezę. 
 • Smyk - malutki trollik z mocnym barytonem. Słucha heavy metalu i lubi szydełkować.
 • Harper - troll artysta. Zawsze widać go w szale tworzenia. Wygląda, jakby był pochlapany farbą.
 • Brydzia - służąca na zamku w Bergenowie, pomywaczka, pomocnica okrutnej Kucharki. Różni się od pozostałych bergenów delikatnością, cichością i wrażliwością. Potajemnie kocha króla Gryzka.
 • Król Gryzek - zielony grubasek z wystającymi zębami. Nie lubi trolli. Znakomicie jeździ na wrotkach. Uwielbia czyste śliniaki, które obowiązkowo muszą zawisnąć na jego szyi przed każdym posiłkiem.
 • Kucharka - fioletowa bergenka, duża, brzydka i zła. Poluje na trolle, uważając je za przysmak. Nosi w pasie torebkę na złapane trolle. Źle traktuje Brydzię  
WięcejShow less

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in