Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Tupcio Chrupcio

Filtruj według

Bajka Tupcio Chrupcio to krótkie odcinki po polsku opowiadające historie z życia małej myszki o imieniu Tupcio. Cała seria odcinków podejmuje tematy bliskie małym dzieciom, na przykład wizytę u dentysty, przedszkole, relacje z kolegami, spory z młodszym rodzeństwem czy Tupcio Chrupcio żegnaj pieluszko. Zabawki Tupcio Chrupcio to odpowiedź na stale rosnącą popularność serialu. Najpolularniejsze jednak są książki Tupcio Chrupcio. Na rynku dostępne są piękne wydania w twardych oprawach lub niewielkie książeczki z krótkimi opowiadaniami do zabrania do parku lub w podróż. Każde dziecko ma swoją ulubioną książkę Tupcio Chrupcio, a u niektórych dzieci na półkach stoi cała seria. Znakomitym uzupełnieniem dziecięcych zainteresowań może być maskotka Tupcio Chrupcio - miękki pluszak do przytulania i powierzania sekretów.  

 

Tupcio Chrupcio razem ze swoją rodziną mieszka w maleńkim domku na skraju łąki. Najbliższa rodzina Tupcia to mama, tata i młodsza siostrzyczka. Tupcio jest niezwykle rezolutny, uwielbia przygody, swoich przyjaciół, rodzinę i swój dom. Każdego dnia myszka uczy się nowych rzeczy, stawia czoło przeciwnościom i trudnym z punktu widzenia dziecka sytuacjom. W bajce Tupcio najczęściej ubrany jest w niebieską koszulkę z nadrukowaną główką myszki. Inni bohaterowie bajki z Tupciem Chrupciem to: Becia, Borys, Olcia, pani Lila, Benio, dziadek Tupcia, ciocia Tupcia, pani Magda, nauczyciel, pan Jarzynka i inni. Wszystkie postacie z bajki Tupcio Chrupcio są pogodne i wesołe. 

Bajka powstała na podstawie książeczek dla dzieci napisanych przez Marco Campanella. W Polsce po raz pierwszy emitowano ją 28 marca 2015 roku na kanale dla dzieci Mini Mini. Tupcio Chrupcio w świadomości dzieci to przede wszystkim książeczki, sklep www.mojulubionybohater.pl jako jedyny w Polsce oferuje zabawki, maskotki, pościel i inne artykuły z Tupciem. 

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in