Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Żyrafa Sophie

Filtruj według

Gryzak żyrafa Sophie de Villi (fr. Sophie la Girafe) to najbardziej popularny na świecie francuski naturalny gryzak dla niemowląt. Gryzaczek żyrafa wykonany jest w 100% z bezpiecznej gumy uzyskiwanej z soku drzewa Havea - kauczukowca, wiecznie zielonego drzewa rosnącego w Amerykach Środkowej i Południowej, znanej pod nazwą lateks. Klasyczna żyrafka ma 18 cm wysokości, a jej główne, najbardziej rozpoznawane cechy to brązowe cętki - łatki, piszczałka w brzuszku i uwielbiany przez dzieci smak. Każdy noworodek, niemowlę i dziecko, któremu rosną ząbki uwielbia poznawać przez smak, dlatego żyrafka to znakomity pomysł na prezent na przykład na chrzest. Sophie gryzak ma idelane kształt, zapach, smak i strukturę, czyli wszystko co jest potrzebne, aby twój smyk go pokochał. Bardzo często zabawka żyrafa to ukochana rzecz niemowlaczka. Lateksowy gryzak to także pierwsza zabawka i pierwszy gryzaczek, znakomity pomysł na prezent z okazji narodzin dziecka lub na roczek. W naszym sklepie możesz kupić zestaw żyrafa Sophie - gotowy do wręczenia produkt, zapakowany w efektowne pudełeczko. Ważne jest, aby żyrafa do gryzienia była oryginalna, wyprodukowana przez firmę Vulli, producenta z Francji. Na rynku dostępne są tzw. podróbki wykonane z nietestowanych materiałów, często szkodliwych dla dziecka. Gryzak żyrafa Sofia występuje także w innych postaciach. popularny jest w wersji So Pure - mięciutka żyrafa gryzak w niewielkim rozmiarze dopasowanym do maleńkich rączek dziecka. Żyrafa dostosowana jest dla dzieci od pierwszego dnia życia, a wraz ze wzrostem dziecka można podawać mu inne zabawki z serii, na przykład ciekawa zabawka żyrafa to grzechotka lub kocyk do przytulania.

Żyrafa Sophie opinie:

Niemal wszyscy rodzice zgodnie twierdzą, że gryzak Sophie to najlepszy gryzak jaki można podarować dziecku chcąc złagodzić ból dziąsełek, zaspokoić potrzebę gryzienia lub zabawy. 

W sklepie www.mojulubionybohater.pl znajdziesz wyłącznie oryginalne gryzaki Sophie, na które często zorganizowana jest promocja, wówczas cena z pewnością cię zaskoczy.

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in