Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Wojownicze Żółwie Ninja

Zabawki dla chłopców z serii Wojownicze Żółwie Ninja to przede wszystkim figurki głównych bohaterów, a ich imiona to: Leonardo, Donatello, Raphael (wym. rafael) i Michelangelo (wym. mikelandżelo). Nasz sklep internetowy oferuje wszystko, czego twój smyk potrzebuje, aby przenieść się do krainy wyobraźni ze swoimi ulubionymi bohaterami, znajdziesz u nas gry, klocki, miecze, maski i inne gadżety.

 

Bajka Żółwie Ninja to krótkie serialowe odcinki jak i filmy pełnometrażowe.

 

Wojownicze Żółwie Ninja to drużyna czterech żółwi, które pewnego razu zostały oblane dziwną substancją wydobywająca się z rozbitego pojemnika. Tą samą substancją ubrudził się szczur Splinter, który próbował ją zmyć z żółwich skorup. W wyniku jej działania szczur i żółwie zaczęły rosnąć, stawać się coraz inteligentniejsze i nabierać cech ludzkich - zaczynają chodzić na dwóch nogach i mówić. Splinter nauczył swoich podopiecznych walki wręcz, posługiwania się bronią oraz skradania się. Po tym jak pewnego razu znalazł książkę o renesansie, nazwał żółwie znalezionymi w niej imionami: Leonardo, MichaelAngelo, Donatello oraz Raphael. Z czasem stały się one prawdziwymi ninja. Mieszkając w kanałach Nowego Jorku, cztery żółwie stały się obrońcami miasta, toczącymi bój z pospolitymi przestępcami, mistrzami zbrodni, innymi mutantami lub najeźdźcami z kosmosu. Są szybkie, waleczne i dobre, zawsze pokonają wroga i sprawią, że dobro zwycięża.Ich zawołaniem bojowym jest „Cowabunga!” a ulubionym daniem pizza.

 

Historia czterech żółwi, bajkowych superbohaterów, zaczyna się w latach osiemdziesiątych od serii komiksów autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda.

Na kanwie ich popularności powstało szereg seriali, zarówno animowanych bajek, skierowanych głównie dla młodszychchłopców, jak i z udziałem aktorów. Pierwszy serial z 1987 roku składał się z aż 194 odcinków. Powstało też kilka filmów fabularnych.

 

Postacie z bajek i filmów o żółwiach ninja:

 

Leonardo – Leo to szmaragdowozielony żółw o niebieskich oczach. Nosi niebieską bandanę i jako broni używa dwóch katan – japońskich mieczy. Jest najpoważniejszym i najbardziej zdyscyplinowanym członkiem drużyny. Honorowy żółw został przywódcą czwórki.

Donatello – Donnie nosi fioletową bandanę i walczy kijem Bo. Tworzy nowe wynalazki i gadżety, które bardzo pomagają żółwiom w ich akcjach. Kieruje się inteligencją i rozumem, zawsze myśli, zanim coś zrobi.

 

Michelangelo – Mikey to jasnozielony żółw, który nosi pomarańczową bandanę z najkrótszymi końcami i jako broni używa nunchaku. Mike jest wesoły, entuzjastyczny, pozytywny, towarzyski i kreatywny. Uwielbia bawić się, żartować i robić żarty swoim braciom. Uwielbia wszystko co nowe i na topie. Jego dziwaczne pomysły nie raz wpędziły go i jego przyjaciół w kłopoty.

 

Raphael – Raph nosi czerwoną bandanę i walczy dwoma sai – japońskimi sztyletami. Jest impulsywny, twardy, waleczny i agresywny. Zawsze idzie własną drogą i prawie nigdy nie zgadza się z innymi.

 

Splinter – honorowy szczur, nauczyciel i mistrz żółwi. Po odnalezieniu swych podopiecznych nauczył ich ninjutsu – japońskiej sztuki walki.

 

Shredder – główny przeciwnik żółwi

WięcejShow less

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Menu

Kod QR

Share

Utwórz darmowe konto, aby dodać do listy życzeń.

Sign in