Katalog

Włączone filtry:
  Wiek
  Liczba elementów

  Tomek i Przyjaciele 

  produktów na stronę
  Pokazano 1 - 15 z 27 produktów
  Pokazano 1 - 15 z 27 produktów

  Zabawki Tomek i Przyjaciele to odpowiedź na popularność serialu emitowanego w Polsce już od 1998 roku. Niezwykła popularność bajki zaowocowała tym, że aktualnie na rynku znajdziemy szeroką ofertę produktów skierowaną do dzieci w różnym wieku. 

  W naszym sklepie znajdziecie duży wybór pojedynczych lokomotyw, jak i całych pociągów z wagonikami. Wśród nich wyróżniamy kilka serii. Pierwsza z nich to drewniane kolejki. Kolejna to metalowo-plastikowe zestawy z magnesami Take-n-Play, bardzo wytrzymałe, które są przeznaczone dla najmłodszych dzieci zaczynających przygodę z Tomkiem. W ofercie są niewielkie lokomotywki i inne pojazdy oraz tory i budynki (np. zajezdnia Domkowo) wykonane z grubego solidnego plastiku. Bardziej wymagającą serię stanowią zestawy Trackmaster i Trackmaster Revolution; są to lokomotywy na baterie, poruszające się samodzielnie po torach, jak i po podłodze. Zabawki te wykonane są z plastiku, delikatniejsze niż wcześniej wspomniana seria Take-n-Play. Odpowiednio wyprofilowane tory pozwalają na jazdę pociągów również pod górę oraz szybkie wchodzenie w zakręty. Producentami tych zabawek są renomowane firmy Fisher Price i Mattel.

  Oprócz nich znajdziecie tutaj wysokiej jakości maskotki: Tomek, Piotrek i Kuba; dla dzieci w wieku 0+. Część z nich wydaje dźwięki i świeci! Ofertę uzupełniają puzzle, książki i gry z serii Tomek i Przyjaciele.

  Wszystkie produkty są oryginalne i bezpieczne dla dzieci.

  Bajka Tomek i Przyjaciele powstała w oparciu o książeczki The Railway Series autorstwa Wilberta Awdre'go. Wyemitowana po raz pierwszy w 1984 roku bajka opowiada o przygodach niebieskiej lokomotywy Tomka na wyspie Sodor. Jego przyjaciółmi są Piotrek i Kuba, ale tak naprawdę cała wyspa tętni życiem: znajdziemy tu inne pojazdy, jak samochody, łodzie a nawet helikopter (Harold), a także i ludzi, spośród których najbardziej charakterystyczną postacią jest Gruby Zawiadowca.

  Ostatnio oglądane

  Brak produktów

  Menu

  Porównaj 0